Logi sisse: Unustasid parooli  Registreeru

Pane oma kodulehekülg raha teenima!

Cash.fantaasia.com keskkond annab webmasteritele võimaluse teenida enda koduleheküljega raha pannes enda leheküljele üles linke, tekste või muud reklaamiatribuutikat.

Oled oma koduleheküljega palju vaeva näinud, ning mitmeid erinevaid teenuseid loonud. Samas sooviksid koduleheküljega ka reaalset tulu teenida. Selle koha peal tuleme meie appi.

Pakume mõlemale poolele kasulikku partnerlussuhet - sina teed enda leheküljel meie teenustele ja toodetele reklaami, ning teenid tulu iga toote või teenuse müügi pealt kui külastaja tuleb fantaasia.com leheküljele läbi sinu lehekülje. Meie aga müüme seeläbi rohkem tooteid. Lisaboonusena maksame 0,15 krooni iga unikaalse kasutaja kliki eest reklaamile. Mõlemad võidavad antud tehingust.

Kelle reklaame vahendame?

Vahendame täiskasvanutele suunatud interneti kaubamaja http://www.fantaasia.com reklaame. Samas oleme avatud koostööks ka teiste veebilehtedega.

Lähemalt Fantaasia.com kaubamaja kohta

Fantaasia.com kaubamaja on selleks, et ostjad saaksid mitmekesistada, muuta põnevamaks ja erutavamaks oma seksuaalelu!

Kaubamaja pakub kõikvõimalikke vahendeid seksuaalfantaasiate elluviimiseks. Ettevõtte lai tootevalik sisaldab hulgaliselt erinevaid vibraatoreid, dildosid, stimulaatoreid, pumpasid, armunukke, vagiinasid, rõõmukuule, anaalkuule, SM tooteid, videosid, ajakirju, kondoome, kreeme, õlisid ja muud põnevat.

Mida peab raha teenimiseks tegema?

1. Liitu meie veebi keskkonnaga (liitumine on tasuta)
2. „Reklaammaterjalid“ lingi all saad valida enda kodulehekülje jaoks just sobiva reklaami: lingi, teksti või muu reklaamiatribuutika.
3. Riputa sobiv reklaam enda koduleheküljele üles.
4. Vaata, kuidas raha hakkab kasvama.

Kuidas toimub tulu arvutamine?

Vahendustasu suuruse arutamine käib alljärgneva valemi järgi:
Vahendustasu = (kliendile saadetud kaupade maksumus - postikulu) * vahendusprotsent/100 + (unikaalne kasutaja * 0,15 kr)

Kui suur on vahendusprotsent?

Vahendusprotsent on kõikide toodete puhul 10%.

Mida peab tegema, et raha kätte saada?

Kui kontole on kogunenud vähemalt 800 krooni, ning soovid raha kätte saada, siis kliki statistika leheküljel nupule "Soorita väljamakse".

Ettevõte: koosta arve, ning saada see emaili aadressile cash@fantaasia.com.
Kui reklaami eest on kogunenud näiteks 1000 krooni (65 eurot), siis antud summa ei sisalda käibemaksu. Arvele märkuste lahtrisse tuleb KINDLASTI märkida ka kood (leiad selle sisse logimisel "Profiil" lingi alt).
Arve rekvisiidid
Ettevõtte nimi: MINU ROCCO OÜ
Aadress: Väike-Ameerika 11, 10129, Tallinn , Eesti
Registrikood: 10404848

Eraisik: raha kättesaamiseks pead sa sõlmima Minu Rocco OÜga töövõtulepingu. Peale seda saame sulle teenuse eest tasuda. Eraisiku puhul sisaldab lõppsumma Eestis kehtivaid makse.